Shqipe

Treshe, Kokosh i madh, Mami, I vjetër dhe i Ri, Kokosh i Madh në Bythë, Fërkim me Dorë me Kokosh të Madh, Moshë e Pjekur me Kokosh të Madh, Bythë Topolake

Vlerësimi: 1709 Kohëzgjatja: 40:13 ✔: 2017-06-27

Dëshironi më Shumë? Shihni miqtë tanë.